Programista ASP.NET

praca it: etat dla Next Markets SA / Gdańsk

Tagi: programista ASP NET

Firma Next Markets SA poszukuje programistów ASP.NET

wymagania:

  • Ukończone studia informatyczne lub pokrewne albo doświadczenie
    zawodowe jako programista
  • Praktyczna znajomość technologii ASP.NET i języka C#
  • Praktyczna znajomość MS SQL Server 2008 i technologii bazodanowych
  • Znajomość tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem HTML/CSS/Javascript
  • Mile widziana znajomość frameworków WCF/WPF
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji

obowiązki:

Tworzenie aplikacji webowych w technologii .NET

oferujemy:

  • pełny etat
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • możliwość czerpania z doświadczenia naszych pracowników pracujących niegdyś dla dużych koroporacji informatycznych w Polsce i za granicą
  • rozwój w dziale IT (szkolenia)
  • możliwość podniesienia wiedzy z zakresu rynku inwestycyjnego i kapitałowego
  • komfortowe warunki biurowe (nowoczesny kompleks biurowy, klimatyzacja, każde stanowisko komputerowe zawiera 2 monitory 24’‘)

o firmie:

Jeśli chcesz przystąpić do zespołu ambitnych i ciekawych ludzi, tworzących nowatorskie rozwiązania informatyczne, zapraszamy już dziś do kontaktu. Będziesz miał możliwość zdobycia bogatego doświadczenia, rozwinięcia swoich umiejętności, a także pracy z wysokiej klasy specjalistami z branży finansowej i informatycznej. Wszystko zaczyna się od Ciebie!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-09
Wyświetlona: 7618 razy