Programming Team Leader

praca it: etat dla Cyclad Polska / Katowice

Tagi: programowanie team leader

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Programming Team Leader do pracy nad nowatorskim portalem internetowym.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie zespołem programistycznym
• Projektowanie i wdrażanie wymogów programistycznych w zakresie nowych projektów
• Ocena, modyfikowanie oraz wsparcie istniejącego oprogramowania
• Wsparcie klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem
• Tworzenie i aktualizowanie procesów oraz procedur z podległego obszaru IT
• Czynny udział w rozwijaniu funkcjonalności oferty ITO
• Reprezentowanie działu jako punkt kontaktu pod kątem eskalacji problemów technicznych oraz komunikowanie statusu infrastruktury IT
• Tworzenie i rozwijanie dokumentacji technicznej pod kątem prowadzonych projektów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania
• Bardzo dobra znajomość programowania przy użyciu zagadnień technologii internetowych MySQL, CSS, HTML, PHP i inne
• Dobra znajomość zagadnień SYMFONY PHP 1.4
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętności z zakresu planowania i zarządzania pracami podległych pracowników
• Wysoko rozwinięte umiejętności rozwiązywania skomplikowanych problemów
• Wysoko rozwinięta komunikatywność oraz otwartość na zmiany

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
• Udział w ciekawych zawodowych projektach,
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-11
Wyświetlona: 5106 razy