tester oprogramowania (nr ref.: TO/AK/WRO)

praca it: etat dla Randstad Infostaff / Wrocław

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych banków, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
tester oprogramowania

Nr ref.: TO/AK/WRO
Lokalizacja: Wrocław
Praca stała

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie danych testowych
  • opracowanie scenariuszy i przypadków testowych uwzględniających przewidywane "ścieżki krytyczne"
  • wykonywanie testów funkcjonalnych systemów informatycznych – testy jednostkowe/integracyjne, testy regresji
  • monitorowanie i obsługa błędów aplikacji
  • analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne bądź ekonomiczne (ewentualnie ostatni rok studiów)
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji (mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym)
  • praktyczna znajomość SQL
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość Java i Visual Basic będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność logicznego myślenia
  • umiejętność prognozowania negatywnych zachowań systemu informatycznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, dokładność , skrupulatność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność

Nasz Klient oferuje:

  • udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych
  • odpowiedzialne stanowisko
  • szkolenia, wyjazdy integracyjne
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-11-05
Wyświetlona: 4500 razy