HTML/CSS/Javascript Frontend Developer / Wrocław / 2 000 - 3 500 PLN netto

praca it: etat dla Mind Progress Z.o.o / Wrocław

Tagi: html5 css3 javascript frontend

MindProgress Z.o.o to team ciężko pracujących specjalistów w swojej dziedzinie.

Zajmujemy się kompleksową strategią marketingową produktów i usług, identyfikacją graficzną, designem, projektowaniem i budową serwisów internetowych, aplikacji mobilnych, programów użytkowych oraz social media.

Zakres obowiązków:

Tworzenie wysokiej jakości kodu HTML5 i CSS3 Tworzenie kodu JavaScript (jQuery) na poziomie średnio zaawansowanym Zapewnienie kompatybilności kodu HTML/CSS/JS z kluczowymi przeglądarkami Wdrażanie najnowszych trendów z zakresu projektowania interfejsu Web Aplikacji Analiza istniejących stron i ich udoskonalanie pod względem użyteczności

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania i doświadczeni 2 000 – 3 500 PLN netto Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji Możliwość rozszerzenia zakresu obowiązków na programowanie innych warstw złożonych aplikacjach webowych Pracę w biurze we Wrocławiu Umowę o pracę

Wymagania:

Perfekcyjna znajomość HTML5, CSS3 Znajomość Responsive Design Bardzo dobra znajomość Javascript (jQuery) Umiejętność obsługi pakietu Adobe Photoshop Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu interfejsu aplikacji webowych Znajomość języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-12
Wyświetlona: 4701 razy