Java Technical Leader

praca it: etat dla Cyclad Polska / Poznań

Tagi: Java Informatyka Technical Leader

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Kierowanie zespołem projektowym
• Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z metodyką SCRUM
• Dostosowywanie rozwiązań do wymagań Klienta
• Tworzenie dokumentacji technicznej z wykonanej pracy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
• Około pięć lat doświadczenia w programowaniu oraz tworzeniu architektury
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Biegła znajomość języka Java (zarówno Java EE jak i Java SE)
• Znajomość metodyki SCRUM oraz framework’a Spring
• Umiejętność testowania modułowego oraz doświadczenie w TDD
• Znajomość JMS, TIBCO lub MQ będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość narzędzia JIRA
• Znajomość narzędzia Enterprise Architect
• Doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach
• Znajomość Spring, Weblogic oraz Struts

Oferujemy:
• Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
• Pakiet Benefit Multisport
• Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-14
Wyświetlona: 4984 razy