Programista PHP

praca it: etat dla Agencja rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: programista php MySQL HTML JavaScript

Dla naszego Klienta, firmy z branży elektroniczno – multimedialnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:
- tworzenie aplikacji bazodanowych
- administracja istniejącymi aplikacjami
- tworzenie raportów korzystając z baz danych firmy
- projektowanie interfejsu użytkownika

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne
- dobra znajomość języka PHP, a przede wszystkim OOP
- znajomość baz danych MySQL
- znajomość HTML, JavaScript, CSS, standardów W3C, zagadnień optymalizacji kodu
- dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja z pracownikami, również w zagadnieniach specjalistycznych)
- zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w grupie oraz pracy pod presją czasu

Mile widziane:
- znajomość Zend Framework będzie dużym atutem
- znajomość wzorców projektowych
- znajomość baz danych Oracle
- znajomość pakietu Adobe Flash

Firma oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
- praca stacjonarna
- możliwość rozwoju, narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-15
Wyświetlona: 4423 razy