Kierownik Działu Informatyki

praca it: etat dla IT Recruitment / Września

Tagi: kierownik it sap cisco ip

Dla naszego Klienta, wiodącej spółki na europejskim rynku producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Zakres obowiązków:

- zarządzanie działem IT
- nadzór nad siecią informatyczną i komunikacyjną
- zarządzanie bezpieczeństwem informatycznym
- zapewnienie skutecznego wdrożenia, działania i aktualizacji aplikacji systemowych w Spółce we współpracy z centralnym działem IT koncernu
- administracja i wsparcie systemu MRP/ERP – SAP
- współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie usług i sprzętu IT
- wparcie dla pozostałych działów w zakładzie w zakresie IT

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (mile widziane inżynier informatyk)
- bardzo dobra znajomość SAP (produkcja, utrzymanie ruchu, logistyka, finanse, kontroling)
- znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą informatyczną
- znajomość systemów Windows Server oraz wirtualizacja z użyciem oprogramowania Vmware
- znajomość rozwiązań systemowych sieci komunikacyjnych (CISCO)
- znajomość rozwiązań z zakresu telefonii IP
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie na stanowisku związanym z kierowaniem zespołem w zakładzie produkcyjnym
- umiejętność pracy zespołowej i wysoki poziom inicjatywy

Firma oferuje:

- pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach korporacyjnych w kraju i zagranicą
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-15
Wyświetlona: 3779 razy