[grafik / animator flash]

praca it: etat dla Point of View (PoV sp. z o.o.) / Warszawa

Tagi: flash psd bannery www animacja

Point of View (PoV sp. z o.o.) to dynamiczna agencja interaktywna należąca do grupy e-point SA, specjalizująca się w kompleksowej realizacji kampanii promocyjnych w sieci Internet, niestandardowych działaniach promocyjnych oraz tworzeniu serwisów o charakterze brandowym. Pracujemy dla takich marek jak: Plus, Credit Agricole, Ceramika Paradyż, Aviva, ASA, ING Bank.

Szukamy grafika kreatywnego, który, oprócz biegłego posługiwania się Photoshopem, posiada także umiejętności animowania we flashu.

Zadania:
- przygotowanie wizualizacji koncepcji kreatywnych (strony, aplikacje)
- projektowanie i animacja bannerów reklamowych w technologii flash

Czego oczekujemy:
- zmysłu estetycznego i wiedzy z zakresu typografii, kompozycji
- doświadczenia w przygotowaniu różnych form reklamy internetowej oraz stron WWW podpartego przykładami
- dobrego warsztatu pracy (znajomość co najmniej programów: Adobe Photoshop, Ilustrator oraz Macromedia Flash)
- kreatywności
- umiejętności wykonania pracy na czas
- nie wymagane, ale mile widziane podstawy Action Script

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 8000 zł brutto, etat
- ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie,
- elastyczne warunki pracy,
- niepubliczną opiekę medyczną,
- ciekawe wyzwania i projekty.

Miejsce pracy: Warszawa
www.pointofview.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-18
Wyświetlona: 6970 razy