Konsultant Hotline

praca it: etat dla DahliaMatic / Warszawa

Tagi: IT

DahliaMatic Sp. z o.o. ( Grupa Kapitałowa Infovide-Matrix), specjalizuje się w realizacji systemów wsparcia zarządzania, z wykorzystaniem aplikacji Oracle E-Business Suite oraz w produkcji oprogramowania z pomocą zaawansowanych narzędzi informatycznych Oracle lub Open Source.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

• Świadczenie usług pierwszej linii wsparcia dla procesów Service Desk;
• Rejestracja zgłoszeń użytkowników dotyczących zmian w systemach IT ;
• Monitoring poprawności obsługi zgłoszeń w Service Desk;
• Wspieranie zespołu w pracach administracyjnych;

Oczekiwania
• Samodzielność i komunikatywność;
• Wykształcenie wyższe (preferowani studenci lub absolwenci kierunków technicznych lub informatyka);
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie);
• Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Word, Excel, PowerPoint);
• Umiejętność praktycznego stosowania nabywanej wiedzy;
• Dyspozycyjność;

Oferujemy:
• Umowa zlecenie;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Pakiet medyczny;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-18
Wyświetlona: 4834 razy