Flash Developer

zlecenia it dla 8balldesign.pl / Cała Polska

Agencja Interaktywna 8balldesign, w związku z dynamicznym rozwojemposzukuje osoby na stanowisko FLASH-developer.

Podstawowy opis stanowiska:

  • Praca przy tworzeniu i wdrażaniu serwisów internetowych i prezentacji multimedialnych,
  • Planowanie, tworzenie i programowanie interaktywnych elementów i modułów flash serwisów internetowych, integracja z innymi warstwami aplikacji,
  • Planowanie i tworzenie prezentacji multimedialnych i innych samodzielnych aplikacji w oparciu o technologie flash,
  • Poszukiwanie nowych, ciekawych, innowacyjnych rozwiązań, opracowywanie narzędzi wielokrotnego wykorzystania.

Podstawowe wymagania i kompetencje:

  • Biegła znajomość technologii flash w wersjach MX i wyżej, zarówno środowiska graficznego, jak i IDE oraz języka ActionScript w wersjach  2, 3
  • Dobra znajomość innych technologii i standardów warstwy prezentacji, w tym HTML, XHTML (XML), CSS, JavaScript, oraz możliwości ich wykorzystania i/lub integracji z flash,

Ponadto, od kandydatów oczekuje się:

  • Praktycznego doświadczenia w planowaniu i realizacji projektów internetowych i multimedialnych,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,
  • Umiejętności i chęci ciągłego uczenia się oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielności w prowadzeniu projektów i rozwiązywaniu problemów, dużej odpowiedzialności.

Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Udział w ciekawych projektach dla renomowanych klientów,
    • Możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii, szkolenia wewnętrzne.

W ramach każdego zgłoszenia oczekujemy:

    • CV,
    • Listy znanych technologii i umiejętności wraz z samodzielną oceną ich poziomu,
    • Portfolio,
    • Wyczerpujący komentarz dotyczący zakresu wykonanych przez kandydata elementów prac prezentowanych w portfolio.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-11-13
Wyświetlona: 4383 razy