Programista ABAP

praca it: etat dla Obiettivo Lavoro / Poznań

Tagi: ABAP

Największa włoska Agencja Pracy (Certyfikat nr 2775), działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref. AB/PZ/2013
Miejsce pracy: Poznań

WYMAGANIA:
• Dobra znajomość ABAP
• Umiejętność komunikacji w języku niemieckim w mowie i piśmie
• Gotowość do wyjazdów do Niemiec w ramach realizowanych projektów
• Zdolności analityczne
• Umiejętność pracy zespołowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Realizacja projektów związanych z utrzymaniem i dalszym rozwojem systemu bilingowego easy+ (produkt własny)
• Realizacja projektów związanych z utrzymaniem i dalszym rozwojem standardowych modułów SAP
• Współpraca z własnymi specjalistami SAP, użytkownikami kluczowymi klientów i doradcami zewnętrznymi

PRACODAWCA OFERUJE:
• Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Pracę w międzynarodowych zespołach
• Możliwość okresowej pracy w Niemczech
• Dostęp do najnowszych technologii
• Formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Elastyczny czas pracy
• Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Pakiet medyczny w wiodącej na rynku sieci prywatnej opieki medycznej z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
• Pakiet MultiSport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-20
Wyświetlona: 5163 razy