ASP.NET Developer

praca it: etat dla Cyclad Polska / Sopot

Tagi: ASP NET

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Uczestnictwo w pracach zespołu wytwarzającego systemy obsługi ubezpieczeń w technologiach ASP.NET
• Rozwijanie i utrzymanie aplikacji ubezpieczeniowo – finansowych
• Raportowanie Liderowi Zespołu
• Przygotowywanie stosownej dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie w technologii .NET/ASP.NET
• Doświadczenie w pracy z aplikacjami webowymi (JavaScript, Ajax)
• Znajomość zasad programowania obiektowego oraz relacyjnych baz danych
• Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji rozproszonych (WebService)
• Język angielski pozwalający na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
• Komunikatywność
• Umiejętność w pracy w zespole
• Samodzielność

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Duży potencjał rozwoju, udział w organizowanych przez firmę szkoleniach
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-21
Wyświetlona: 5982 razy