JAVA Developer (Warszawa)

praca it: etat dla Premium Consultants Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista Java Spring Hibernate Developer

Dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

JAVA DEVELOPER
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
•Zarządzanie i nadzorowanie funkcjonowania systemu
•Projektowanie i prowadzenie projektów z użyciem technologii Java
•Tworzenie dokumentacji technicznej
•Rozwiązywania problemów w fazie testów, wdrożenia i w fazie stabilizacji

Wymagania:

•Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
•Ok. 5 lat doświadczenia zawodowe w branży IT
•Min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu w Java
•Bardzo dobra znajomość: Java, Spring, Hibernate
•Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
•Znajomość zagadnień związanych z webem: HTML5, JavaScrip
•Praktyczna wiedza w rozwoju nowoczesnych aplikacji internetowych
•Praktyczna wiedza w złożonym modelowaniu domeny
•Umiejętności komunikacji i prezentacji

Klient oferuje:

• Udział w międzynarodowych projektach
• Roczną premię
• Udział w międzynarodowych konferencjach branżowych (Devoxx)

Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz prawo ich poprawiania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-21
Wyświetlona: 4794 razy