Programista ASP.NET

zlecenia it dla Premium Consultants Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista ASP NET NET C# SharePoint Developer

Dla naszego Klienta, firmy doradczo-wdrożeniowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA ASP.NET
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

• Programowanie aplikacji (Web part’ów)
• Tworzenie i korzystanie z dokumentacji technicznej
• Optymalizowanie i nanoszenie zmian w istniejących aplikacjach
• Projektowanie rozwiązań technicznych oraz tworzenie specyfikacji

Wymagania:

• Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty ASP.NET
• Dobra znajomość technologii webowych Microsoft (ASP.NET, Visual Studio, IIS)
• Microsoft .NET Framework
• Znajomość bazy MS SQL Server
• Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień Active Directory

Mile widziane:

• Znajomość technologii SharePoint
• Znajomość rozwiązań dotyczących portali intranetowych
• Znajomość rozwiązań dotyczących zarządzania informacją np.: obieg dokumentów
• Znajomość technologii tworzenia aplikacji WEB opartych o Ajax, jQuery
• Doświadczenie w prowadzeniu analiz oprogramowania
• Posiadanie certyfikatu MCP

Klient oferuje:
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Udział w zaawansowanych technologicznie projektach informatycznych
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Przyjazną atmosferę pracy
• Duże możliwości rozwoju i awansu połączone z atrakcyjnym wynagrodzeniem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-21
Wyświetlona: 4904 razy