Specjalista IT

praca it: etat dla IT Recruitment / Wrocław

Tagi: helpdesk service francuski

Dla naszego Klienta, wiodącej spółki na polskim rynku wsparcia w branży informatycznej i inżynierii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

świadczenie wsparcia informatycznego na poziomie 1,5-2 klientowi francuskojęzycznemu
praca w helpdesku

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka francuskiego
bardzo dobra znajomość środowiska Windows i komputera
doświadczenie zawodowe w branży IT, helpdesku w przypadku braku wykształcenia IT
wykształcenie informatyczne jeśli brak doświadczenia zawodowego a branży IT
osoba komunikatywna, otwarta, dyspozycyjna

Firma oferuje:

umowę o prace
możliwość rozwoju oraz narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-22
Wyświetlona: 5217 razy