Java SE Developer

praca it: etat dla IT WorkForce / Wrocław

Tagi: Programista Java

IT Work Force to dynamicznie rozwijająca się firma, która zatrudnia wyspecjalizowanych informatyków z różnych dziedzin. Wśród nich są konsultanci, projektanci, programiści oraz administratorzy sieci komputerowych. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych dziedzin, co pozwala nam stale rozwijać naszą wiedze i zdobywać nowe doświadczenie.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania

• 2+ year of commercial experience in Object-Oriented programming (Java SE), design patterns
• BSc, MS, or equivalent degree in Computer Science, Telecommunications or related technical area
• Excellent Java programming skills
• Excellent knowledge of Java Standard Edition platform
• Experience with Eclipse RCP framework
• Experience with JUnit
• Familiarity with Agile methodologies (e.g. SCRUM)
• Able to learn new technologies quickly
• Team player
• Good English, both written and spoken
Obowiązki

• Software development (analysis, design, coding, integration)
• Creating applications in Java programming language
• Coordination with other specialist working on this project
Mile widziane

• Knowledge of scripting languages (e.g. Python)
• Knowledge of telecommunication protocols: telnet, ssh, ftp
• Knowledge of GSM/UMTS architecture
• Experience with SVN, Mockito
Oferujemy

• Competitive salary
• Participation in interesting projects (both local and international)
• Private medical coverage
• Life insurance
• Investment fund
• Relocation package
• Quarterly team event budget
• Integration events, sports & culture subsidy, lunches subsidy and other benefits

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133, poz 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-22
Wyświetlona: 3963 razy