ABAP Developer

praca it: etat dla Talent Partners / Niemcy

Tagi: ABAP ABAP Developer SAP

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z branży IT zlokalizowanej na terenie Niemiec, poszukujemy kandydatów do pracy przy projekcie dla dużego koncernu motoryzacyjnego – na stanowisko:

Programista SAP (ABAP)
Nr ref. PSAP/28/13
Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

Najważniejsze obowiązki:

* rozwój i utrzymanie istniejących rozwiązań SAP, * udoskonalanie koncepcji i proponowanie własnych rozwiązań we współpracy z klientami, * szkolenia i wsparcie klientów.

Wymagania:

* wykształcenie wyższe inżynierskie, najlepiej z zakresu IT lub pokrewne, * min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, * doświadczenie w programowaniu w ABAP/4 i ABAP/4 Obejcts, * znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym, * kreatywność, * samodzielność, * mobilność, * gotowość do pracy na terenie Niemiec.

Mile widziane:

* znajomość języka angielskiego, * wiedza z zakresu jednego z modułów SAP.

Oferujemy:

* stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie w Niemczech, * pracę w firmie IT przy projekcie dla dużego koncernu motoryzacyjnego, możliwości rozwoju, * atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie europejskim, * samochód służbowy z kartą paliwową po okresie próbnym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-25
Wyświetlona: 5337 razy