Asystent Managera Projektu Język Angielski

zlecenia it dla Software Media Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Software Media

W związku z nowopowstającym projektem wydawniczym poszukujemy silnie zmotywowanych kandydatów stanowisko:

Asystent Managera Projektu z j. angielskim

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie klientów – prenumeratorów,
- nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami,
- aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej magazynu.

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość angielskiego,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.30,
- umiejętność praktycznego korzystania z Internetu,
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
- energiczność i otwarty umysł.

Oferujemy:
- pracę w młodym, kreatywnym zespole,
- pracę z celem nastawioną na realizację wyników w oparciu o umowę o dzieło,
- dużą autonomię w działaniu,
- możliwość awansu po 3-miesięcznym okresie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-25
Wyświetlona: 5815 razy