Project Manager

praca it: etat dla SoInteractive / Kraków

Tagi: Project Manager Project Manager Kraków

Nie możesz żyć bez harmonogramów i kalkulacji? Nie przeraża Cię słowo deadline i doskonale radzisz sobie w pracy z zespołem projektowym? Poszukujemy zdolnego, ambitnego Project Managera do prowadzenia projektów.

Wymagania:

• Umiejętność kierowania zespołem
• Zdolności negocjacyjne
• Komunikatywność, asertywność
• Znajomość rynku interaktywnego, zagadnień z zakresu technologii internetowych i reklamy
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w prowadzeniu projektów

Twoje zadania:
• Koordynacja i zarządzanie projektami
• Przygotowywanie kalkulacji projektowych
• Czuwanie nad budżetem projektów
• Zarządzanie zespołem pracującym nad danym projektem
• Nadzorowanie prac podwykonawców

Mile widziane:

• Wyższe wykształcenie
• Znajomość języka niemieckiego
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku project managera / programisty / designera/ account managera

Oferujemy:

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Elastyczne godziny pracy
• Pracę w młodym, kreatywnym zespole
• Porcję owoców w każdy piątek
• Solidny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-26
Wyświetlona: 5729 razy