Solutions Architect

praca it: etat dla Garfton Recruitment / Wrocław

Tagi: PHP Javascript

nr ref:5-10-21404

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań mobilnych, firmy z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko: Solutions Architect

Zakres obowiązków:
• zarządzanie systemem Back-Office
• nadzór na pracą zespołu programistów
• współpraca z klientem zewnętrznym
• projektowanie i wytwarzanie architektury oprogramowania
• odpowiedzialność za rozwój systemów IT (analiza rozwiązań, tworzenie warstwy webowej, aplikacyjnej i bazodanowej)
• nadzór nad systemem obsługi incydentów i awarii

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne – specjalność informatyka, elektronika, telekomunikacja i/lub pokrewne.
• około 6 lat doświadczenia programistycznego (aplikacje webowe i/lub bazy danych)
• doświadczenie w rozwoju systemów opartych na technologiach webowych i bazodanowych (PHP, JavaScript, CSS, Ajax, SQL, NoSQL),
• doświadczenie w roli architekta systemowego/rozwiązań
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem, znajomość metodyk zarządzania projektami
• znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
• komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na cel

Korzyści:
• atrakcyjne warunki zadudnienia
• możliwość rozwoju zawodowego
• praca w ciekawej, prężnie rozwijającej się firmie informatycznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-27
Wyświetlona: 4523 razy