Specjalista IT

praca it: etat dla Green Park / Gdynia

Tagi: IT specjalista SQL

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora
Doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale Help Desk,
Umiejętność i doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą sieciową,
Znajomość systemu operacyjnego MS Windows,
Znajomość systemu MS w wersjach serwerowych,
Doświadczenie w administrowaniu bazami danych,
Znajomość baz danych SQL,
Znajomość sprzętu sieciowego CISCO,
Znajomość technologii bezprzewodowych,
Mile widziane doświadczenie w administrowaniu domeną Active Directory,
Mile widziane wykształcenie kierunkowe – informatyka,
Podstawowa znajomość języka angielskiego, pozwalająca na rozumienie dokumentacji,
Umiejętności organizacyjne, podejmowanie inicjatywy
Komunikatywność
Uporządkowanie i systematyczność
Samodzielność na stanowisku

Zadania:
Rozwiązywanie problemów użytkowników sieci wewnętrznej w zakresie sprzętu
i oprogramowania komputerowego,
Instalacja urządzeń peryferyjnych,
Administracja serwerami: back up, aktualizacja itp.
Konfiguracja i utrzymanie systemu,
Administracja siecią routery i switche,
Zarządzanie usługami outsourcingowymi: BlackBerry, poczta, domeny, www, ftp
Tworzenie dokumentacji administracyjnej.
Utrzymywanie standardów bezpieczeństwa sieci.

Oferujemy:
umowa o pracę, 3 miesiące próbne
pakiet socjalny
pracę w miłej atmosferze
wyposażone biuro

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-28
Wyświetlona: 7042 razy