Starszy Programista Java

praca it: etat dla Experis IT / Gdańsk

Tagi: Programista Java

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Obecnie dla Naszego Klienta, do nowo powstającego oddziału w Gdańsku poszukujemy kandydata na stanowisko:

STARSZY PROGRAMISTA JAVA

Nr ref.: MMK/114/ SPJ/SC

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

• Współpraca z centralą w Warszawie, pośredni kontakt z Klientem zewnętrznym,
• Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie aplikacji intranetowych budowanych w oparciu o technologię Java Enterprise Edition.

Wymagania:

• Kilkuletnie (min. 3 – letnie) doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra znajomość technologii JEE (EJB3.0, Servlets, JPA, Hibernate, WebServices),
znajomość serwera aplikacyjnego WebLogic,
• Znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (Oracle), podstawowa znajomość (X)HTML, CSS oraz języka JavaScript,
• Znajomość narzędzi Maven oraz Subversion;
• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne,
• Znajomość języka angielskiego,
• Bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
• Otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

• Bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną i dofinansowaną kartę sportową,
• Umowa o pracę / kontrakt,
• Elastyczne godziny pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia 114 / Typ oferty: praca stała

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-11
Wyświetlona: 7689 razy