Oferta pracy dla Programistów - Projektantów Aplikacji Internetowych

praca it: etat dla Trans Tech S.A. / Warszawa

Tagi: Java MySQL Programista CSS HTML

Oferta firmy TRANS TECH S.A.

Naszym celem jest dostarczanie zaawansowanych aplikacji webowych, które dedykujemy głównie klientom z branży transportowej. Jednak rozwijamy również rozwiązania uniwersalne, znajdujące zastosowanie w innych obszarach biznesu. W portfolio naszych produktów są m.in. systemy klasy ERP, systemy finansowo-księgowe, systemy wsparcia sprzedaży i inne, dla sektora publicznego i prywatnego. Nowym obszarem działalności firmy, w którym odnieśliśmy już znaczące sukcesy, są systemy wsparcia placówek medycznych. W związku rozwojem firmy, obecnie poszukujemy.

Programistów –
Projektantów Aplikacji Internetowych

Adres: Warszawa, ul. Noakowskiego 16/30, www.trtech.pl
CV proszę kierować na adres email: [email protected]

OPIS STANOWISKA:
ZADANIA:
• Tworzenie aplikacji przy wykorzystaniu języka Java oraz pokrewnych technologii, w tym projektowanie, implementacja, testowanie, wdrażanie, tworzenie dokumentacji technicznej itp.
• Rozwijanie i utrzymywanie istniejących aplikacji.

WYMAGANIA OGÓLNE:
• umiejętność programowania (w tym programowania obiektowego)
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• znajomość języków Java
• podstawowa znajomość technologii przeglądarkowych w tym m.in.: JS, CSS, AJAX, jQUERY, HTML
• znajomość relacyjnych baz danych, w tym języka SQL (preferowane: ORACLE, MSSQL, PostgreSQL)

MILE WIDZIANE:
• znajomość platformy Spring
• doświadczenie w tworzeniu systemów o architekturze MVC z interfejsem użytkownika dostępnym przez przeglądarkę internetową
• znajomość języków: GROOVY, PHP
• znajomość ORM
• podstawowa znajomość technologii WebServices
• podstawowa znajomość UML
• umiejętności analityczne

Znajomość zagadnień finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych lub dotyczących systemów medycznych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
• stabilną pracę przy ciekawych projektach, z zastosowaniem nowoczesnych, szeroko wykorzystywanych na rynku technologii,
• możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia,
• pracę w młodym, profesjonalnym zespole,
• elastyczne godziny pracy oraz dogodną lokalizację miejsca pracy – tuż obok Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej,
• konkurencyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-11
Wyświetlona: 4771 razy