Web Developer

praca it: etat dla IT WorkForce / Wrocław

Tagi: Programista web net

IT Work Force to dynamicznie rozwijająca się firma, która zatrudnia wyspecjalizowanych informatyków z różnych dziedzin. Wśród nich są konsultanci, projektanci, programiści oraz administratorzy sieci komputerowych. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych dziedzin, co pozwala nam stale rozwijać naszą wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Zadania

Tworzenie stron oraz aplikacji z wykorzystaniem HTML (5), CSS (3), JavaScript, JQuery, Java Analiza istniejących stron i ich udoskonalanie pod względem użyteczności Projektowanie ergonomicznych interfejsów użytkownika Śledzenie i wdrażanie najnowszych trendów z zakresu projektowania GUI

Oczekiwania

Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript Biegłość w posługiwaniu się JQuery, JSON, XML Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych Znajomość specyfiki przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych Dobra znajomość języka angielskiego Samodzielność, dbałość o szczegóły, terminowość

Oferujemy

Atrakcyjne warunki finansowe, opiekę zdrowotną Pracę w najnowszych technologiach nad spektakularnymi europejskimi projektami E-Commerce Możliwość rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji Nieformalna i przyjazna atmosferę pracy, otwarty i zgrany zespół Bardzo dobre warunki pracy w naszym biurze we Wrocławiu Zatrudnienie na podstawie umowy o prace, pomoc w relokacji

Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133, poz 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-12
Wyświetlona: 4261 razy