Specjalista w Dziale Jakości Oprogramowania

praca it: etat dla Cyclad Polska / Toruń

Tagi: Oprogramowanie

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Weryfikacja jakości aplikacji poprzez testowanie i sprawdzanie zgodności ze standardami
• Weryfikowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej, tworzenie dokumentacji testowej, budowanie bazy wiedzy
• Organizacja testów odbiorczych użytkowników
• Koordynowanie wdrożeń

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w testowaniu aplikacji
• Znajomość narzędzi do testowania: TestLink, Mantis/Jira
• Mile widziane doświadczenie w pracy z technologiami T-SQL, SSIS, SSAS, BIDS, SVN
• Dodatkowym atutem będzie umiejętność testowania rozwiązań klasy Business Intelligence wykonanych w technologiach Microsoft
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Pracę w firmie zorientowanej na pracownika i jego rozwój
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Przyjazne środowisko pracy
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-12
Wyświetlona: 6029 razy