Senior Graphic Designer

praca it: etat dla Brave Brain / Kraków

Tagi: Pakiet Adobe

Krakowska Agencja Reklamowa z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze znanych marek poszukuje osoby na stanowisko – Senior Graphic Designer

Opis stanowiska:

• Umiejętność tworzenia koncepcji kreatywnych na płaszczyźnie Key Visual

• Umiejętność przełożenia Key Visual na poszczególne nośniki

• Tworzenie identyfikacji wizualnej marek

• Współpraca z działem obsługi klienta

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowisku Grafik Kreatywny

• Doświadczenie w w/w zakresie

• Biegła obsługa pakietu Adobe

• umiejętność rysowania

• Otwartość, kreatywne myślenie,

• Duża samodzielność i inicjatywa w działaniu

• Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• Pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Ciekawe projekty marketingowe

Chcesz wiedzieć o nas więcej zapraszamy na www.bravebrain.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-12
Wyświetlona: 6344 razy