Programista PHP

praca it: etat dla NET PC / Gdańsk

Tagi: PHP programista porgramista php mysql

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji webowych i mobilnych z wykorzystaniem OOP PHP 5 i JavaScript. Będzie tworzyć i rozwijać dedykowane oprogramowanie na potrzeby naszych klientów i firmy.

Wymagania:
Osoba, jakiej poszukujemy posiada:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (PHP, MySQL) – min. rok.
  • wykształcenie kierunkowe, informatyczne (lub kończy studia tj. IV-V rok).
  • następujące kompetencje: bardzo dobrze zna OOP PHP 5; dobrze zna zagadnienia związane z projektowaniem i optymalizacją relacyjnych baz danych; dobrze zna JavaScript i CSS. Potrafi korzystać z systemów zarządzania wersjami (SVN/GIT) – mile widziane.
  • cechy osobowości: szybko przyswaja nową wiedzę i potrafi rozwiązywać problemy; pracuje terminowo i odpowiedzialnie współpracuje z zespołem; jest otwarta, pomysłowa i zaangażowana w to, co robi.

Oferujemy:

  • ciągle nowe wyzwania programistyczne
  • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych oraz szkoleniach wewnętrznych
  • kulturę niekorporacyjną
  • umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
  • partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-14
Wyświetlona: 7957 razy