Starszy Programista PHP - Poznań

praca it: etat dla Bs4 business solutions / Poznań

Tagi: programista php php straszy programista php poznań webdeveloper

Opis firmy:

bs4 business solutions sp. z o.o. to jeden z wiodących polskich producentów webowego oprogramowania klasy CRM. Przez ponad 10 lat wdrożyliśmy nasz wielomodułowy system bs4 intranet w kilkuset przedsiębiorstwach. Oprogramowanie jest nowoczesne, konfigurowalne, wykorzystujące najnowsze technologie i trendy w biznesie. Firma działa w oparciu o wdrożony system zarządzania jakością ISO9001:2008. Programiści nie mają kontaktu z klientami.

Opis stanowiska:
Starszy programista PHP będzie odpowiedzialny za najbardziej zaawansowane prace programistyczne realizowane w firmie. Będą to nowe funkcjonalności systemu, zmiany w istniejącym autorskim frameworku. Osoba będzie mieć duży wpływ na wprowadzanie nowych koncepcji i reformę kodu. Będzie także odpowiedzialna za nadzór nad bezpieczeństwem danych w aplikacji i wydajnością systemu. Praca 8 godzin dziennie w niedużym zespole programistów. Starszy programista może z czasem zostać kierownikiem działu.

Wymagania: *
- bardzo dobre PHP5 obiektowe, znajomość kilku wzorców projektowych
- bardzo dobra MySQL5, także kwestii związanych z optymalizacją zapytań i administracją serwerem
- 3 letnie doświadczenie w powyższych technologiach w tym udział w pracach w większym projekcie z wykorzystaniem PHP
- bardzo dobra JS, Html, Ajax
- dobra znajomość JAVA
- podstawy Linux, sieci TCP/IP, Android
- mile widziana znajomość biblioteki Ext, Asterisk/VoIP, SVN,
- kreatywność, nastawienie na rozwój własny, stałe dokształacanie się z nowych technologii
- ukończone studia wyższe związane z informatyką
- praca dla nas na wyłączność (pełen etat)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie, preferujemy po okresie próbnym współpracę na zasadzie samozatrudnienia
- możliwość pracy zdalnej lub w biurze w centrum Poznania
- pracę w stałych godzinach, bez potrzeby nadgodzin
- styczność z nowymi technologiami, duży wpływ na decyzje podejmowane w dziale.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-15
Wyświetlona: 5385 razy