Junior Project Manager

praca it: etat dla Ivision.pl / Kraków

Tagi: pm project manager junior

Ivision.pl jest agencją interaktywną świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wdrażania aplikacji oraz serwisów internetowych. Od 2007r. nieprzerwanie tworzymy skuteczne rozwiązania dla polskich i zagranicznych klientów (Szwajcaria, USA, Francja).

Opis stanowiska:
Poszukujemy zorganizowanego i odpowiedzialnego Junior Project Managera. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie prowadzenie wdrożeń i wsparcia serwisów internetowych, a w szczególności:

  • Opracowywanie funkcjonalności serwisów i rozwiązań internetowych
  • Koordynowanie prac teamu kreatywnego i technicznego
  • Pilnowanie terminów i dbanie o jakość wdrożeń
  • Kontakt z klientem

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

  • Umiesz świetnie organizować pracę swoją i innych
  • Znasz nowe technologie i śledzisz trendy
  • Umiesz zarządzać zespołem oraz rozwiązywać problemy
  • Rozumiesz znaczenie i zasady usability oraz projektowania user expierence
  • Nie boisz się kontaktu z klientem

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń serwisów internetowych
  • Znajomość technologii webowych oraz gotowych rozwiązań opensource: Wordpress, PrestaShop, Magento, etc.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Wyczucie estetyczne

Oferujemy:

  • Rozwojową pracę w zespole stawiającym na jakość
  • Współpracę z zagranicznymi klientami/delegacje
  • Stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Możliwość awansu i obsługi dużych rozwiązań interaktywnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-15
Wyświetlona: 5917 razy