Flash Designer

praca it: etat dla KEID Systems / Łódź lub zdalnie

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:”“; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:“Calibri”,“sans-serif”; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:“Times New Roman”; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:“Times New Roman”; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Praca – Flash designer

                Prężnie rozwijająca się firma Keid Systems oferująca usługi z zakresu technologii internetowych oraz reklamy poszukuje pracowników.

Lokalizacja: Łódź lub zdalnie

oczekiwania:
– znajomość Action Script
– pomysłowość i nieszablonowe podejście do projektów
– umiejętność tworzenia animacji flash
– terminowość, rzetelność i dobra organizacja pracy
– znajomość ograniczeń css
– znajomość standardów internetowych

zadania:
– tworzenie stron internetowych w technologii flash
– tworzenie aplikacji internetowych w oparciu o język Action Script
– tworzenie  bannerów oraz innych animacji flash

oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie(uzgadniane z każdym indywidualnie)
– możliwość realizacji ciekawych projektów, krajowych i zagranicznych
– pracę w zgranym zespole z dużym doświadczeniem

Największą uwagę przywiązujemy do umiejętności potencjalnych kandydatów, dlatego też sprawy takie jak wiek, wykształcenie czy wyznanie nie interesują nas.

Zgłoszenia zawierające port folio oraz CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-12-02
Wyświetlona: 4663 razy