Partnership manager

praca it: etat dla Ten Square Games / Wrocław

Tagi: manager IT gry

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie partnerów medialnych i biznesowych (stron, portali internetowych i innych sieci dystrybucji);
- rozwój i zarządzanie procesem publikowania gier na stronach pozyskanych partnerów;
- tworzenie i negocjowanie ofert i umów;
- monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji;
- rozwój i zarządzanie zespołem sprzedaży.

Wymagania:
- doświadczenie w marketingu i sprzedaży w obszarze rynku internetowego;
- praktyczne doświadczenie w rozwoju biznesu;
- umiejętności analityczne;
- kreatywność w pozyskiwaniu partnerów;
- umiejętności organizacyjne, samodzielność;
- biegła znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
- znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, hiszpański.

Oferujemy:
- stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
- kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
- przyjazną atmosferę;
- elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-17
Wyświetlona: 5428 razy