Programista/ developer C, C + +, C #

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: C C + + C # lub VB net

Nasz Klient to wiodący europejski dostawca mobilności, gospodarki magazynowej i rozwiązań logistycznych.. Pomaga klientom w ponad 30 krajach na całym świecie .
Do zespołu w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr Ref: WAK13SDLCL
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie :

• Współpracować z systemem zarządzania magazynem;.
• Pracować w zespołach, w bliskim kontakcie z innymi konsultantami.;
• Odpowiedzialna za techniczne dostawy i rozwiązania;

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
• Doświadczenie z WMS, WCS lub znajomość systemy ERP;
• Doświadczenie z C, C + +, C # lub VB.net.;
• Doświadczenie z SQL Server , Oracle;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w wiodącej międzynarodowej firmie informatycznych rozwiązań i usług,
• Udział w największych i najbardziej zaawansowanych projektach technicznych,
• Stałe podwyższanie swoich umiejętności i kompetencji,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-18
Wyświetlona: 4869 razy