Programista Baz Danych

praca it: etat dla Cyclad Polska / Wrocław

Tagi: Bazy Danych Databases

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Wdrażanie i administracja systemu ERP
• Wprowadzanie modyfikacji do istniejących systemów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Doświadczenie w pracy z bazami danych
• Dobra znajomość SQL

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Progress (język + baza danych), MySQL, MSSQL
• Umiejętność programowania na platformie .NET
• Znajomość środowiska Linux
• Wiedza z zakresu SOAP/XML
• Znajomość systemów ERP (najlepiej QAD)

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w młodym zespole
• Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
• Możliwość realizacji własnych pomysłów
• Pakiet świadczeń socjalnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-20
Wyświetlona: 4862 razy