Młodszy Architekt Systemów

praca it: etat dla e-point / Warszawa

Tagi: Java architekt bazy dnaych

Dołączysz do naszego zespołu, zajmującego się między innymi budową i utrzymaniem:
internetowych systemów transakcyjnych (polskie i międzynarodowe projekty),
międzynarodowego systemu e-commerce (ok. 30 krajów),
własnych produktów internetowych oferowanych w modelu SaaS,
autorskiej platformy content management (kilkadziesiąt wdrożeń).

Będziesz pracował przy projektowaniu technicznym oraz funkcjonalnym systemu informatycznego tworzonego w technologii JEE w oparciu o autorski framework OneWeb.
Szukamy osób z wykształceniem technicznym (preferowana informatyka), niekoniecznie z doświadczeniem zawodowym, które chcą się rozwijać w kierunku projektowania systemów informatycznych.

Zakres obowiązków:
· tworzenie oraz rozwijanie specyfikacji funkcjonalnej i technicznej we współpracy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
· wsparcie zespołu programistów w procesie implementacji systemu,
· testowanie i odbiór wewnętrzny rozwiązań,
· tworzenie dokumentacji,
· wsparcie klientów.

Wymagane kwalifikacje:
· znajomość relacyjnych baz danych – umiejętność projektowania modeli danych,
· znajomość technologii internetowych (HTTP, HTML, CSS, AJAX, XML),
· znajomość podstaw zagadnień sieciowych (protokoły sieciowe, szyfrowanie),
· systematyczność i dokładność,
· komunikatywność.

Mile widziane:
· znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań internetowych,
· znajomość zagadnień związanych z ergonomią interfejsów użytkownika,
· wiedza w zakresie inżynierii oprogramowania.

Oferujemy:
· ciekawy innowacyjny projekt,
· możliwość rozwoju w obszarze projektowania aplikacji internetowych oraz zarządzania projektami,
· kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
· współpracę z doświadczonym zespołem, jako członek tego zespołu będziesz współpracował z 4 Architektami Systemów posiadającymi wieloletnie doświadczenie,
· dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
· rehabilitację ruchową w siedzibie firmy,
· dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno,
· pracę w wymiarze 7,5 h / dziennie,
· wynagrodzenie: 7 000 zł brutto,
· rodzaj umowy: kontrakt na 12 miesięcy .

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-20
Wyświetlona: 5117 razy