Stażysta w Dziale Systemów Informatycznych- Programista

praca it: etat dla Grupa INFOR PL / Warszawa

Tagi: Programista NET C# MySQL

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca informacji profesjonalnej prawno – gospodarczej, holding skupiający sześć spółek, wydający m.in. największy dziennik gospodarczy Dziennik Gazeta Prawna, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Stażysta w Dziale Systemów Informatycznych – Programista
Warszawa
nr ref.: IN.Staz.IT.0213

Zadaniem wybranej osoby będzie uczestnictwo w nowych projektach informatycznych oraz rozwój systemów i narzędzi funkcjonujących w organizacji. Obowiązki będą obejmowały również administrację, nadzór i obsługa wybranych systemów informatycznych, przygotowywanie raportów oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji w systemach informatycznych. W miarę nabywania umiejętności wybrana osoba będzie usamodzielniała się w realizacji powierzonych zadań.

Oczekujemy:

•wykształcenia wyższego informatycznego – absolwenci lub studenci ostatnich lat
•dobrej, praktycznej znajomości .NET, C#
•doświadczenia w pracy na MS SQL 2005/2008
•podstawowej znajomości relacyjnych baz danych
•komunikatywności , dobrej organizacji pracy i otwartości na współpracę z klientem
•samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań oraz gotowości do dalszego doskonalenia się
•doświadczenie w programowaniu w takich technologiach jak PHP, VB 6.0 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

•dobre warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego
•dla osób szczególnie wyróżniających się podczas stażu istnieje możliwość nawiązania dłuższej współpracy
•jasno postawione zadania
•sympatycznych współpracowników i miłą atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-21
Wyświetlona: 4535 razy