Specjalista ds.Sprzedaży On-line

praca it: etat dla Nrecruitment / Warszawa

Tagi: marketing pr sprzedaż

Tworzenie pism i organizowanie szkoleń on-line to nasza pasja. Wydajemy anglojęzyczne magazyny z branży IT w wersji elektronicznej dzięki czemu jesteśmy dostępni dla każdego czytelnika na świecie. Współpracujemy ze specjalistami, tak by dostarczać wszystkim klientom wiedzę i rozwiązania informatyczne na bieżąco.

Specjalista ds. sprzedaży On-line
Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Jeżeli chcesz mieć aktywny udział w rozwoju wydawnictwa, nie boisz się wyzwań, a nawiązywanie kontaktów nie sprawia Ci żadnego problemu, jeśli potrafisz realizować powierzone Ci zadania, jesteś wytrwały i dążysz do realizacji własnych celów, ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Główne zadania:

budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,
realizowanie standardów pracy określonych dla stanowiska,
pozyskiwanie autorów artykułów,
sprzedaż produktów i prenumerat.

Wymagania:

znajomość języka angielskiego w stopniu min. ŚREDNIOZAAWANSOWANYM,
dyspozycyjność w godzinach 8.00-16.30 (pon-pt),
zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
biegła znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego,
optymizm, kreatywność, samodyscyplina,
wysoka kultura osobista,
nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:

interesujące i samodzielne stanowisko,
pracę nad prestiżowym na rynku projektem,
możliwość awansu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-22
Wyświetlona: 5301 razy