Community Manager

praca it: etat dla Agencja Social Media Websoul / Poznań

Tagi: agencja social media community manager

Agencja Social Media Websoul wspiera klientów w zakresie social media marketingu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Social Media Community Manager
Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

wykształcenie wyższe
doświadczenie w prowadzeniu agencji social media albo w pracy na
stanowisku Community Managera
doświadczenie w pisaniu informacji prasowych
doświadczenie w prowadzeniu komercyjnych kont społecznościowych
odpowiedzialność, zorientowanie na cel
wysokie umiejętności interpersonalne
dobra organizacja czasu pracy
kreatywność

Zakres obowiązków:

Zarządzanie społecznością i treściami
Zwiększanie liczby subskrybentów i fanów
Angażowanie grup docelowych
Zarządzanie obecnością w sieci
Obsługa klienta
Planowanie aktywności na kontach społecznościowych
Śledzenie bieżących wydarzeń
Organizacja konkursów i innych wydarzeń
Dostarczanie nagród
Współpraca z mediami