Grafik 2D (digital painting) (Szczecin)

praca it: etat dla ComAngle Entertainment / Szczecin

Tagi: grafika gry grafik 2d digital painting

Międzynarodowy producent oprogramowania ComAngle (www.comangle.com), specjalizujący się w usługach interaktywnych, w związku z dynamicznym rozwojem jak i długofalową współpracą oraz planowanymi przedsięwzięciami, ogłasza rekrutację na następujące stanowisko:

- Grafik 2D (digital painting)

Zakres prac:
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie tworzenie wysokiej jakości grafik postaci, teł, elementów interfejsu użytkownika i innych elementów gier w technice digital painting.

Oczekiwane kompetencje:

  • Umiejętność i doświadczenie w tworzeniu grafik 2D na wysokim poziomie,
  • Znajomość Adobe Photoshop i Adobe Illustrator/Adobe Flash Professional,
  • Zmysł artystyczny,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Terminowość.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość i zamiłowanie do gier komputerowych i ich tworzenia,
  • Umiejętność rysowania odręcznego,
  • Doświadczenie zawodowe w branży gier komputerowych,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość na nowe rozwiązania,
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym.

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premię powiązaną z wynikami pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Ciekawą pracę przy projektach trafiających na wszystkie rynki świata,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Ciekawy zakres obowiązków (brak monotonii),
  • Możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • Udział w interesujących projektach,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Elastyczne podejście do obowiązków i pracy.

Region: praca w szczecińskim biurze przy ul. Niemierzyńskiej 17A.

Wybranym kandydatom oferujemy pracę przy innowacyjnych tytułach dla największych światowych Wydawców.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-26
Wyświetlona: 7019 razy