Programista IOS

praca it: etat dla EUREKA GROUP / Poznań

Tagi: iOS C++ JAVA

Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Programista IOS
Miejsce pracy – Poznań
Nr ref. F-Pi/2013/5

Obowiązki:
- tworzenie aplikacji mobilnych dla iOS wraz z niezbędną dokumentacją techniczną,
- rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych związanych z oprogramowaniem,
- rekomendowanie możliwych ulepszeń oraz zapobieganie ewentualnym problemom,
- wspieranie procesów testowania.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub student 3 roku na kierunku: Informatyka, Automatyka i Robotyka, Elektronika i Komunikacja, Elektrotechnika
- umiejętność programowania C++, JAVA – biegła znajomość,
- programowanie mikroprocesorów PIC, STM,
- podstawy elektroniki analogowej i cyfrowej,
- doświadczenie w programowaniu Linux embeded,
- umiejętność programowania na aplikacje mobilne iOS,
- umiejętność myślenia poza schematami,
- mile widziane projekty hobbystyczne,
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę na pełny etat,
- interesującą i odpowiedzialną pracę;
- wynagrodzenie adekwatne do zakresu odpowiedzialności i uprawnień’
- możliwość rozwoju.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-26
Wyświetlona: 5123 razy