Administrator serwerów aplikacyjnych

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: jboss tomcat linux weblogic

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
- Administrowanie serwerami aplikacjami tc Server, Tomcat Apache, JBOSS, IBM Websphere Aplication Server, Weblogic oraz SOA/EAI
- Monitorowanie oraz raportowanie pojemności i ciągłości usług IT
- Obsługa zgłoszeń użytkowników -II linia wsparcia
- Inicjowanie i implementację zmian, optymalizację zmian
- Wsparcie dla prowadzonych projektów w obszarze serwerów aplikacyjnych

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
- Doświadczenie w administracji: Oracle Weblogic, JMS, Jboss, Tomcat, Apache, Crystal Reports
- Znajomość produktów Oracle w zakresie Integracji (komponenty: OSB, WLI, BPEL,ODSI, BAM) na poziomie Administratora/Projektanta
- Doświadczenie w instalacji, konfiguracji i administracji narzędzi ETL: IBM Information Server DataStage
- Znajomość technologii relacyjnych baz danych (głównie Oracle)
- Dobra znajomość w zakresie Administracji serwerów UNIX (preferowane AIX, RedHat)
- Wiedza w zakresie architektury SOA/EAI oraz formatów/technologii XML, WSDL, XSLT, SOAP, WebServices
- Mile widziana umiejętność pracy w środowisku Eclipse
- Mile widziana znajomość języków programowania JAVA, JMX, SHELL, Python, SQL, PL/SQL
- Mile widziana znajomość Oracle Application Server
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
- Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-29
Wyświetlona: 6447 razy