Software Engineer - Java

praca it: etat dla Recrutamos Doradztwo Personalne Sp. z o.o. / Cała Polska

Tagi: Programista Java Developer

Dla naszego Klienta, należącego do wiodących na świecie producentów oprogramowania
e-Commerce, poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Software Engineer – Java
Miejsce: Gliwice

Opis stanowiska pracy:
Java Engineer jest odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań e-commerce dla międzynarodowych Klientów. Jest odpowiedzialny za różne obszary w procesie rozwoju, począwszy od tworzenia stron WWW do zarządzania konfiguracją oraz procesów wdrożeniowych.

Zakres odpowiedzialności:
- tworzenie aplikacji Web
- rozwój i dokumentowanie najlepszych praktyk i standardów w zakresie wdrażania procesów rozwojowych
- współpraca z programistami, testerami i innymi członkami zespołu, dla prawidłowego rozumienia technicznych wymagań procesowych
- rozwój testów jednostkowych
- dostarczanie wysokiej jakości, dobrze zaprojektowanego i dobrze przetestowanego kodu
- ciągły rozwój własny
- wspierany i zachęcany do uzyskania certyfikatów Java, Spring

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- min. 2 lata doświadczenia w programowaniu Java w sektorze e-commerce
- dobrej znajomości relacyjnych baz danych
- dobrej znajomości przetwarzania danych (SQL, XML)
- dobrej znajomości narzędzi peryferyjnych
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
- komunikatywności i umiejętności pracy w grupie

Nasz Klient oferuje:
- pakiet medyczny lub multisport, dodatkowe ubezpieczenie
- roczny kurs języka angielskiego
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku
- szkolenia i treningi
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- elastyczne godziny czasu pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-03
Wyświetlona: 4283 razy