Kierownik Zespołu ds. wdrożeń aplikacji IT

praca it: etat dla Polish Personnel / małopolskie

Tagi: kierownik wdrożenia ERP

Polish Personnel – Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 5248
Naszym klientem jest duża firma produkcyjna będąca liderem w swojej branży zarówno na rynku polskim jak i europejskim. W związku z rozwojem zespołu odpowiedzialnego za wdrożenia aplikacji ERP oraz aplikacji dedykowanych, nasz Klient poszukuje Kierownika zespołu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz współpracę z dostawcami oprogramowania. stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Krakowa

Zakres obowiązków:
• Kierowanie pracami Zespołu wdrożeń aplikacji w projektach informatycznych od etapu analizy do fazy stabilizacji.
• Analizowanie i wdrażanie funkcjonalności w modułach systemu ERP
• Definiowanie i dokumentowanie niezbędnych zmian w systemach informatycznych.
• Planowanie i uzgadnianie zakresu oraz harmonogramów prac z użytkownikami aplikacji systemowych
• Monitorowanie informacji zwrotnych od użytkowników
• Współpraca w zakresie rozwiązań informatycznych z dostawcami systemów
• Kontrola jakości, ryzyka i budżetu projektów
• Bieżące raportowanie statusu prac do Szefa Procesu IT
Wymagania:
• Wymagane minimum pięcioletnie doświadczenie w analizowaniu i wdrażaniu funkcjonalności w systemach ERP w szczególności z zakresu finanse/produkcja/magazyn
• Posiadanie umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi, w tym inspirowania, motywowania oraz wspierania merytorycznego i praktycznego
• Znajomość procesów zachodzących w firmach produkcyjnych i/lub handlowych .
• Doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń w wielu obszarach jednocześnie poparte sukcesami
• Znajomość metodyk zarządzania projektami i umiejętność ich wykorzystywania w praktyce
• Nastawienie na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
• Umiejętność negocjacji i pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• pracę w nieustannie rozwijającej się firmie, która aspiruje do roli lidera w segmencie premium na rynku europejskim
• atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej i premii.
• pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa – dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-03
Wyświetlona: 3865 razy