Traffic

praca it: etat dla Grupa INFOR PL / Warszawa

Tagi: AdSerwer BB Elements

INFOR Biznes Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy kapitałowej INFOR PL S.A., wydawca największego dziennika gospodarczego „Gazeta Prawna”, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje wysokiej klasy specjalisty na stanowisko:

Traffic
Warszawa
nr ref.:IB.Traffic.0413

Głównym zadaniem wybranej osoby będzie definiowanie i monitorowanie kampanii reklamowych oraz bieżące śledzenie statystyk w Gemius Traffic i Megapanel. Do obowiązków Kandydata/ki należeć będzie także weryfikacja techniczna materiałów reklamowych, wysyłanie mailingów i newsletterów, wprowadzanie treści reklamowych do systemu CMS i dodawanie reklam do DGP+.

Oczekujemy:

• Min rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
• umiejętności obsługi Adserwera i definiowania kampanii reklamowych,
• znajomości BB Elements i AdOcean,
• posługiwania się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji,
• znajomości podstaw HTML/CSS2 oraz pakietu MS Office,
• umiejętności pracy pod presją czasu,
• zdolności analitycznego myślenia,
• zaangażowania , umiejętności samodzielnego działania,
• mile widziane doświadczenie w korzystaniu z systemu CMS, znajomość podstaw Adobe Photoshop bądź GIMP oraz ActionScript i Java Script.

Oferujemy:

• dobre warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
• jasno postawione zadania,
• sympatycznych współpracowników i miłą atmosferę,
• ciekawe wyzwania i możliwość udziału w ambitnych projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-11
Wyświetlona: 5725 razy