Programista aplikacji mobilnych

praca it: etat dla Garfton Recruitment / Katowice

Tagi: iOS Android Blackberry

Nr ref:5-10-22008

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line dla milionów użytkowników dziennie, w związku z rozpoczęciem nowego projektu na dużą skalę, poszukujemy osoby na stanowisko: Programisty aplikacji mobilnych

Zakres obowiązków:
• udział w projekcie w ramach tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych
• tworzenie oraz rozwój aplikacji na platformę Android/iOS/Blackberry
• tworzenie dokumentacji technicznej
• współpraca z zespołem developerów – omawianie kwestii technicznych
• praca według wytyczonych standardów: analiza, projektowanie, przegląd kodu, testowanie, dbałość o jakość, zarządzanie kodem źródłowym, dokumentacja
• raportowanie postępu w realizowanych zadaniach project ownerowi, product managerowi

Wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne
• min. 3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji mobilnych na platformę Android/Blackberry/iOS,
• min. dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
• znajomość technologii: Java ME (MIDP 1 & 2), Web (HTML 4 & 5, CSS 1 & 2, AJAX, JavaScript), HTTP & HTTPS , XML, XSD, Video Streaming protocols, Unit Testing
• umiejętność pracy w oparciu o ustalone wzorce i procedury postępowania

Korzyści:
• ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość poznania najnowszych technologii
• przyjazna atmosfera pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-11
Wyświetlona: 5430 razy