Ambasador PartyCamp

zlecenia it dla Aleksandra Szwedowska / Bełchatów

Tagi: wakacje dodatkowa praca student sezonowa

W związku z prężnym rozwojem firmy PartyCamp poszukujemy pracowników na stanowisko Ambasadora – region Wrocław:

Oferujemy:

- stałą umowę o współpracę

- atrakcyny system prowizyjny (nawet do 3000 zł/ msc)

- wysokie premie

- darmowy wyjazd za granice (Chorwacja, Hiszpania, Grecja…)

- możliwość budowania własnej struktury sprzedażowej

- darmowe szkolenia biznesowe

- specjalne rabaty dla uczestników projektu

- udział w letnim obozie szkoleniowo- integracyjnym (Akademia Rozwoju)

Wymagania:

- pełnoletność

- konto na portalu facebook

- duża ilość znajomych (mile widziane)

Zakres zadań:

- Aktywna promocja wśród znajomych offline

- Aktywna promocja na portalu Facebook

- oraz promocja na różnego rodzaju forach internetowych itp.

Do Twoich zadań będzie należało także:

- Przygotowanie raportu z własnej aktywności z planowanych jak i realizowanych celów.

- Realizowanie kampanii promocyjnych w danym regionie

- Tworzenie struktury promocyjnej – sprzedażowej

Bardziej szczegółowo o programie: http://dl.dropboxusercontent.com/u/2149041/PartyCamp/PartyCamp_ambasador_OFERTA_2013_public.pdf

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-12
Wyświetlona: 9085 razy