Programista PHP (Freelancer) - Grupa Awesome

zlecenia it dla Grupa Awesome / Polska

Tagi: programista php mysql javascript java script jquery

Grupa Projektowa “Awesome” poszukuje do swojego zespołu Programistów PHP (freelancerów).

Zajmujemy się tworzeniem oraz wspieraniem startupów od projektu do poważnej firmy. Przychodząc do naszego zespołu masz możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania kontaktów oraz prowadzenia własnych projektów.

Miejsce pracy: Cała Polska (praca zdalna)

Opis stanowiska:
Do Twoich obowiązków będzie należał rozwój platformy konkretnego projektu oraz dbanie o wysoki standard kodu. Mamy nadzieję, że pracowałeś już jako programista, wiesz jak samodzielnie prowadzić projekty, jesteś odpowiedzialny i sumienny, znasz nowinki techniczne oraz najnowsze trendy.

Wymagania:

  • Biegła znajomość PHP, umiejętności programowania obiektowego i MVC
  • Biegła znajomość relacyjnych baz danych SQL (PostgreSQL, MySQL)
  • Znajomość JavaScript, CSS 3.0, HTML 5.0
  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analitycznego myślenia, kreatywność, entuzjazm i chęć tworzenia czegoś nowego

Mile widziane:

  • Znajomość technologii / bibliotek związanych z PHP (AJAX, Smarty, Symfony, PHP Cake)
  • Znajomość opensource-owych systemów CMS (Wordpress, Magento, Prestashop i inne)
  • Znajomości wzorców projektowych i ich praktycznego wykorzystania
  • Swobodne poruszanie się w środowisku LINUX
  • Znajomości narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem (SVN, GIT)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności. Forma umowy do negocjacji.
  • Elastyczne warunki pracy

CV wraz z cennikiem usług prosimy przesyłać na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.) Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Grupę Projektową Awesome.pl i projekty przez nie realizowane.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-15
Wyświetlona: 5614 razy