Pracownik Helpdesk/Ostrów Wlkp.

zlecenia it dla Transition Technologies S.A. / Ostrów Wielkopolski

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
nr ref.: Helpdesk/Ostrów Wlkp.

Zakres obowiązków:
• Rozwiązywanie problemów sprzętowych i sieciowych
• Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania
• Wsparcie użytkowników wewnętrznych
Wymagania:
• Znajomość budowy komputerów w stopniu bardzo dobrym
• Znajomość zasad funkcjonowania sieci komputerowych w stopniu co najmniej dobrym
• Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows XP / 7 w stopniu bardzo dobrym
• Znajomość pakietu biurowego Microsoft Office 2007/2010 w stopniu bardzo dobrym
• Student informatyki (ostatnich lat) lub kierunku technicznego
• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym
• Komunikatywność i zaangażowanie
Oferujemy:
• Udział w realizowanych projektach informatycznych
• Pracę na umowę zlecenie – wymiar 4h/dzień
• Szansę uczenia się nowych technologii
• Miłą i przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-15
Wyświetlona: 4344 razy