Projektant UI/UX

praca it: etat dla Sopot Network / Sopot

Tagi: UI/UX

Pilnie poszukiwany ambitny Projektant UI/UX lub Projektant Web do kreatywnej pracy
przy innowacyjnym projekcie o zasięgu globalnym.

Wymagania:
- doskonała znajomość Photoshopa
- pixel perfect
- znajomość najnowszych trendów w projektowaniu interfejsów graficznych
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- nowe wyzwania graficzne przy nowatorskim projekcie
- pracę w kreatywnym zespole
- długoterminową współpracę
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki:
- projektowanie interfejsów aplikacji wg. przyjętych przez firmę standardów graficznych / tworzenie nowych
- przestrzeganie lub poprawianie istniejących mechanizmów
- nadzorowanie prac programistów podczas procesu wdrażania projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-16
Wyświetlona: 6897 razy