Manager Projektów IT

praca it: etat dla FastSelect / Przemyśl

Tagi: kierownik manager

W imieniu naszego klienta z branży IT, poszukujemy ambitnych, samodzielnych osób na stanowisko:

Przemyśl

Zadania

- Zarządzanie projektami informatycznymi i zespołami projektowymi (3 -4 osobowe),
- Zarządzanie relacjami z klientami zagranicznymi (udział w negocjacjach i wypracowywaniu rozwiązań, wspieranie procesów sprzedażowych)
- Czynne uczestniczenie w spotkaniach projektowych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub inne techniczne
- Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów dla zagranicznych klientów
- Doświadczenie w kierowaniu projektami informatycznymi oraz ich wdrażaniu
- Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
- Umiejętność tworzenia zintegrowanych strategii marketingowych
- Dobra organizacji pracy
- Wysoka kultura osobista

Klient oferuje

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje
Delegacje zagraniczne
Pracę przy ambitnych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-23
Wyświetlona: 4706 razy