Starszy administrator - projektant infrastruktury Unix/Linux

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska / Katowice

Tagi: unix linux architekt projektant

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o globalnym zasięgu, dostarczającej kompleksowe rozwiązania i usługi IT, poszukujemy osób na stanowisko Starszego administratora – projektanta infrastruktury Linux/Unix.

Zakres obowiązków:
- projektowanie infrastruktury informatycznej w środowisku Linux/Unix
- udział w międzynarodowych projektach informatycznych oraz ich wsparcie
- tworzenie dokumentacji technicznej/projektowej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatycze
- minimum 3-letnie doświadczenie w administrowaniu systemami Unix/Linux, preferowane doświadczenia w projektowaniu infrastruktury informatycznej
- rozumienie potrzeb biznesowych i ich analiza
- dobra znajomość co najmniej trzech z wymienionych narzędzi/produktów: jBoss, EAP, Tibico BPM, Tibico Busienss Works, WebSphere AS, WebSphere MQ, baza Oracle
- znajomość praktyczna serwerów aplikacyjnych JEE
- dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści:
- praca w rozwijającej się organizacji, cieszącej się dynamicznym rozwojem struktur
- możliwość budowania ścieżki kariery wewnątrz organizacji (awanse pionowe oraz poziome)
- szkolenia: miękkie, techniczne oraz certyfikujące
- bogaty pakiet socjalny: program emerytalny, wczasy pod gruszą, karta fitness, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
- konkurencyjne wynagrodzenie
- przyjazna atmosfera pracy, dostęp do game roomu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-23
Wyświetlona: 5047 razy